Bizim tutkumuz ağız ve diş sağlığını korumak ve tedavi etmektir. Bu tutkumuzu hayata geçirirken en ileri teknolojiyi kullanır ve uluslararası standartlarda hizmet veririz. Amacımız Hastalarımıza her türlü ağız ve diş sağlığını hizmetini sunmak ve her hastamızın kliniğimizden sağlıklı ve gülerek çıkmasını sağlamaktır.

Özel Minimal Ağız ve Diş Sağlığı Polikliliği olarak ağız ve diş sağlığında teşhis ve tedavide, kanal tedavisinden protez uygulamalarına, çene cerrahisinden, gülüş tasarımına, çocuk diş sağlığına kadar uzman diş hekimlerimizle hizmet vermekteyiz.

Hizmetlerimizi sunarken hastalarımıza samimi, şeffaf ve dürüst davranırız. Mutlu ekibimizle güvenli ve huzurlu bir aile ortamı yaratır, kendimizi hastamızın yerine koyarak düşünürüz.

Hasta memnuniyetini her şeyin üzerinde tutar,multi disipliner anlayışla teşhis ve tedaviler sunarız.

Hastalarımızı misafirlerimiz olarak görür,önce kalite bilinci ile zamanında ve doğru hizmeti veririz. hastalarımızın kliniğimizde bulundukları süre diliminde her türlü süreci rahat ve keyifli hale getirmeye çalışırız.

Kişiselleştirilmiş hizmetimizden memnun olan ve bizimle devam etmeyi seçen,ağız ve diş sağlıkları en üst seviyede olan, bizi aile ve çevrelerine tavsiye eden hastalarımızın olmasını amaçlarız.

Vizyonumuz Minimal Diş Kliniği’ni Bursa ve çevre illerde kendi alanında tanınan bir marka haline getirmektir.

Primum non nocere!

 ”Önce, zarar verme!” anlamına gelen latince bir deyiştir. Tıp okullarında öğrencilere öğretilen ana kurallardandır ve hekime her şeyden önce herhangi bir tıbbi müdahalenin yol açabileceği olası zararları hatırlatma vurgusu taşır.

Son yıllarda operatif diş hekimliğinde büyük bir dönüşüm gerçekleşmekte ve gelecekte daha kapsamlı değişikliklerin olacağı ümit edilmektedir. Minimal invaziv operatif uygulamalar bu alandaki en önemli yeniliklerden bir tanesidir. Diş yapısını korumayı hedef alan bu konsept, çürük teşhisi, risk tayini ve minimal invaziv uygulamaları kapsamaktadır.

Minimal invaziv yaklaşım günümüz diş hekimliğinde giderek önem kazanmaktadır. Bunu başarmanın yolu da erken teşhisten geçer. Diş hekimliğinde; zamanında, kesin ve doğru yapılan bir teşhis, başarılı bir tedavi uygulamasının ilk adımıdır.

Özel Minimal Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak bizler hastalarımıza bu kapsamda hizmet sunmayı ilke edindik. Koruyucu diş hekimliği uygulamaları başta olmak üzere her türlü estetik ve cerrahi uygulamaları yaparken dünyanın en ileri teknolojisinden yararlanıp, uluslararası bir hizmet kalitesi sunmayı hedefledik.

Kliniğimizden fotoğraflar